Ніж-стаместка TAJIMA Cable Mate Knife DK-TN80

Код: 1890 | Артикул: DK-TN80 Статус: В наявності
Model: DK-TN80
TAJIMA
1 000 грн.
0
0

Інструмент універсальний Multi Purpose Tool, ніж, стаместка, зубило, різання, рубання кабелів з кольорових маталів, деревини, пластику, міцна хромовмісна сталь, ударна п'ятка, ножни.

Характеристики
Тип леза, мм22
Тип інструментунож

Tajima DK-TN80 Cable Mate Knife

Універсальний ніж-тесак виготовлений для використання в екстремальних умовах. Tajima - єдиний виробник, який виготовляє металеву основу для ножів з високоякісної інструментальної сталі. Основа ножа піддається багаторазовій загартуванню в масляній ванні, завдяки цьому вона стійка до стирання і зносу при експлуатації. Сталь стійка до падінь і механічних навантажень, які виникають при використанні.

Фірмовий дизайн і двокомпонентна рукоятка забезпечують комфорт у використанні ножа і оберігають долоні від потертостей. Спеціальний загартований носик перетворює ніж в незамінного помічника, який, крім основного призначення, також здатний працювати як різець.

Ваш відгук про: Ніж-стаместка TAJIMA Cable Mate Knife DK-TN80
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх