Ручна пила з поясним кофром TAJIMA ALUMINIST Sheath, ALSA240, лезо 240мм

Код: 1002570 | Артикул: ALSA240 Статус: В наявності
Model: ALSA240
1 938 грн.
5
1

Ножовка JAPAN PULL серії PREMIUM ALUMINIST, алюмінієва рукоятка, фторопластове покриття леза, пластикові ножни з петлею на ремінь, лезо , 240 mm

Характеристики
лезо, мм240
кількість зубів на дюйм, шт9

Ручна пила TAJIMA Aluminist ALSA240 - високоякісний універсальний інструмент для роботи в саду, в майстерні, на пікніку і в походах. Пила ALSA240 представляє собою інструмент з найвищими показниками зносостійкості, надійності, ергономіки та продуктивності. Кожне полотно Tajima виготовлено з високоякісної японської сталі SK-95, оброблено з прецизійною точністю та багатоетапним унікальним гартуванням. Додатково полотна серії Aluminist захищені від корозії спеціальним фторопластовим покриттям (надійніше тефлону), яке забезпечує відмінне ковзання, особливо, у смолистій деревині. Завдяки такому покриттю стружка менше налипає і не засмічує міжзубний простір, забезпечуючи підвищену продуктивність і меншу стомлюваність при роботі. Фторопласт надзвичайно стійкий до стирання, володіє дуже високим показником ковзання і відмінно переносить екстремальні температурні умови. Пильні зуби мають бритвену гостроту і загартовані струмом високої частоти, завдяки чому, вони служать у рази довше, зберігаючи свою гостроту, в порівнянні з традиційними пилами. Також зуби мають особливу геометрію: кут нахилу і заточку в трьох площинах, а тому різання деревини відбувається при русі пили на себе. При такому способі пиляння полотно завжди намагається максимально випрямитись, завдяки чому досягається бездоганно точний і рівний пропил. Дана особливість істотно відрізняє японські пили з технологією Japan Pull від, звичних нам, європейських, у яких форма і напрямок зубів передбачає прикладання сили, штовхаючи інструмент від себе. Завдяки всім вище перерахованим особливостям, пили Tajima ALSA240 забезпечують значно швидше різання, менш втомливу роботу, більш рівний пропил і дуже чистий зріз. Алюмінієва Premium рукоятка з гумовими накладками забезпечує комфорт у роботі і збільшує довговічність інструменту. Полотно надійно та жорстко зафіксоване у рукоятці, але його завжди можна з легкістю замінити - до кожної пили Tajima можна придбати змінне полотно, а також є можливість використовувати різні полотна з однією рукояткою. Усі пили Aluminist ALSA поставляються з кофром для кріплення на поясі, завдяки чому, інструмент можна безпечно і зручно переносити та зберігати. У рукоятці є отвір для підвішування.

 • TAJIMA Aluminist ALSA240 - високоякісна пила по дереву універсального застосування.
 • Полотно з японської сталі найкращої якості - SK-95.
 • У серії пил Aluminist збільшена товщина полотна для кращого контролю під час роботи.
 • Багатоетапне гартування за унікальною технологією та прецизійна обробка.
 • Фторопластове покриття - найкращий захист та забезпечення легкого ковзання для меншої стомлюваності.
 • Технологія Japan Pull для бездоганної якості роботи.
 • Прецизійна заточка зубів у трьох площинах.
 • Індукційна закалка дозволяє досягти найдовшого терміну експлуатації та збереження гостроти.
 • Розміщення зубів під спеціальним кутом забезпечує найбільш продуктивне різання при русі пили на себе.
 • Технологія 4 × 4 - чергування 4 довгих та 4 коротких зубів для більшої швидкості при менших зусиллях.
 • Висока швидкість різання, точний та рівний пропил і чистий зріз завдяки японській технології виготовлення та заточки пил.
 • Довжина полотна 240 мм; товщина по обуху 0.9 мм, а ріжучої частини - 1.2 мм.
 • Кількість зубів - 9 TPI (9 зубів на дюйм), розташовані з кроком 3 мм.
 • Ергономічна Premium рукоятка - виготовлена з алюмінію та еластомеру.
 • Модель ALSA240 поставляється з кофром - пилу можна безпечно і зручно переносити та зберігати.
 • Отвір для підвішування пили.
 • Легка заміна полотен.
 • MADE IN JAPAN.

 Полотно Tajima Aggressive Cut - на відрізку 1" розташовано 9 ріжучих зубів. Дане полотно призначене для найбільш швидкого, агресивного та високопродуктивного різання. Ідеально підходить як для поперечного, так і для повздовжнього та діагонального типів різання.

Японська технологія гартування - багатоступеневий процес термообробки та зміцнення сталі для подальшого збільшення міцності леза і терміну служби ріжучої кромки.

Локальне гартування мікрохвильовими імпульсами забезпечує зубам пили підвищену стійкість до стирання і зберігає гостроту після тривалих та інтенсивних робіт.

Надміцне покриття з фторопласту забезпечує краще ковзання і захищає полотно від корозії.

Чергування зубів - 4 довгих і 4 коротких - забезпечує високу швидкість роботи при менших зусиллях.

 Потовщене лезо забезпечує кращий контроль полотна без втрати необхідної гнучкості та маневреності. 

Ваш відгук про: Ручна пила з поясним кофром TAJIMA ALUMINIST Sheath, ALSA240, лезо 240мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
 • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх