Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY 2WAY, для м'яких і твердих картриджів, CNV-FSP600

Код: 1893 | Артикул: CNV-FSP600 Статус: В наявності
Model: CNV-FSP600
TAJIMA
2 190 грн.
0
0

Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY 2WAY це промислова модель витискача до герметиків, для використання з будь-якими типами упаковок герметиків.  Підходить для картриджів у м'якій оболонці об’ємом 600 мл та картриджів 310 мл.

Характеристики
обсяг картриджа, мл600

Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY 2WAY це промислова модель витискача до герметиків, для використання з будь-якими типами упаковок герметиків. Компанія TAJIMA надзвичайно серйозно підійшла до виготовлення пістолетів для герметиків - в паспорті до кожної моделі вказаний максимальний клас в'язкості суміші, з якою рекомендується працювати даним інструментом. Ручка має ергономічну форму та вкрита еластомерною надладкою, яка зменшує надавлювання на долоню, захищає руки від мозолів та забезпечує більш комфортну та приємну роботу під час тривалого використання. Також в інструменті реалізовано сучасні технології, такі як: Auto Flow Stop System, Twin Thrust System і 360 Rotating Handle.

Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY 2WAY підходить для картриджів у м'якій оболонці об’ємом 600 мл та картриджів 310 мл. Вишукана форма плунжера та гвинтової кришки дозволяє повністю виштовхувати вміст. Поршневе кріплення можна легко демонтувати, очистити або замінити без інструментів. Чотириточкова подвійна система подачі тяги, безпечно передає силу видавлювання на шток поршня. Навіть тверді герметики або клеї можна легко витиснути. Система автоматичної зупинки потоку витягує поршень назад на кілька міліметрів назад після кожного спрацьовування, надійно зупиняючи потік матеріалу. Ручка, яку можна повертати на 360°, полегшує роботу в обмежених просторах. Яскраво виражений гак полегшує виведення поршня.

Cистема Auto Flow Stop - автоматична зупинка подачі герметика. Дана система захищає від мимовільного витікання суміші та знімає тиск у картриджі.

Cистема Twin Thrust - Tajima використовує дві пластини клапана, а не одну, як у стандартних герметиків, завдяки чому появляються 4 опорні точки контакту, які у свою чергу суттєво збільшують зусилля предачі на поршень та зменшують зношування штоку. Дана система дозволяє з легкістю працювати з більш в'язкими матеріалами, забезпечує надзвичайно високий ресурс інструменту як у професійному, так і в промисловому режимах роботи.

Rotating Handle - ручка та рама з картриджем вільно повертаються одне відносно іншого на 360° для маневрування та комфортної роботи в обмеженому просторі.

Ваш відгук про: Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY 2WAY, для м'яких і твердих картриджів, CNV-FSP600
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх