Складна ручна пила, фторопластове покриття, TAJIMA ALUMINIST, ALOR300, лезо 300мм

Код: 1002590 | Артикул: ALOR300 Статус: В наявності
Model: ALOR300
2 135 грн.
0
1

Ножовка складна JAPAN PULL серії PREMIUM ALUMINIST, фторопластове покриття леза, рукоятка алюміній / еластомер, лезо 300мм.

Характеристики
лезо, мм300
кількість зубів на дюйм, шт9

Складна пила TAJIMA Aluminist ALOR300 - високоякісний універсальний інструмент для роботи в саду, в майстерні, на пікніку і в походах. Пила ALOR300 представляє собою інструмент з найвищими показниками зносостійкості, надійності, ергономіки та продуктивності. Кожне полотно Tajima виготовлено з високоякісної японської сталі SK-95, оброблено з прецизійною точністю та багатоетапним унікальним гартуванням. Додатково полотна серії Aluminist захищені від корозії спеціальним фторопластовим покриттям (надійніше тефлону), яке забезпечує відмінне ковзання, особливо, у смолистій деревині. Завдяки такому покриттю стружка менше налипає і не засмічує міжзубний простір, забезпечуючи підвищену продуктивність і меншу стомлюваність при роботі. Фторопласт надзвичайно стійкий до стирання, володіє дуже високим показником ковзання і відмінно переносить екстремальні температурні умови. Пильні зуби мають бритвену гостроту і загартовані струмом високої частоти, завдяки чому, вони служать у рази довше, зберігаючи свою гостроту, в порівнянні з традиційними пилами. Також зуби мають особливу геометрію: кут нахилу і заточку в трьох площинах, а тому різання деревини відбувається при русі пили на себе. При такому способі пиляння полотно завжди намагається максимально випрямитись, завдяки чому досягається бездоганно точний і рівний пропил. Дана особливість істотно відрізняє японські пили з технологією Japan Pull від, звичних нам, європейських, у яких форма і напрямок зубів передбачає прикладання сили, штовхаючи інструмент від себе. Завдяки всім вище перерахованим особливостям, пили Tajima ALOR300 забезпечують значно швидше різання, менш втомливу роботу, більш рівний пропил і дуже чистий зріз. Алюмінієва Premium рукоятка з цільногумовою накладкою ергономічної форми забезпечує комфорт у роботі і збільшує довговічність інструменту. Фіксація розкритого полотна можлива в двох позиціях, які забезпечують легкість роботи в різних положеннях та у важкодоступних місцях. Завдяки складній конструкції пила займає мало місця, інструмент можна безпечно і зручно переносити та зберігати. У рукоятці є отвір для підвішування. Легка заміна полотен розширяє можливості інструменту - до кожної пили Tajima можна придбати змінне полотно, а також є можливість використовувати різні полотна з однією рукояткою.

 • TAJIMA Aluminist ALOR300 - високоякісна складна пила по дереву універсального застосування.
 • Полотно з японської сталі найкращої якості - SK-95.
 • У серії пил Aluminist збільшена товщина полотна для кращого контролю під час роботи.
 • Багатоетапне гартування за унікальною технологією та прецизійна обробка.
 • Фторопластове покриття - найкращий захист та забезпечення легкого ковзання для меншої стомлюваності.
 • Технологія Japan Pull для бездоганної якості роботи.
 • Прецизійна заточка зубів у трьох площинах.
 • Індукційна закалка дозволяє досягти найдовшого терміну експлуатації та збереження гостроти.
 • Розміщення зубів під спеціальним кутом забезпечує найбільш продуктивне різання при русі пили на себе.
 • Технологія 4 × 4 - чергування 4 довгих та 4 коротких зубів для більшої швидкості при менших зусиллях.
 • Висока швидкість різання, точний та рівний пропил і чистий зріз завдяки японській технології виготовлення та заточки пил.
 • Довжина полотна 300 мм; товщина по обуху 0.9 мм, а ріжучої частини - 1.2 мм.
 • Кількість зубів - 9 TPI (9 зубів на дюйм), розташовані з кроком 3 мм.
 • Ергономічна Premium рукоятка - виготовлена з алюмінію та еластомеру.
 • Міцний та надійним механізм складання-розкладання пили з фікстором для безпечної роботи.
 • У моделі ALOR300 полотно фіксується у двох положення для більшої зручності в роботі.
 • Отвір для підвішування пили.
 • Легка заміна полотен.
 • MADE IN JAPAN.

 Полотно Tajima Aggressive Cut - на відрізку 1" розташовано 9 ріжучих зубів. Дане полотно призначене для найбільш швидкого, агресивного та високопродуктивного різання. Ідеально підходить як для поперечного, так і для повздовжнього та діагонального типів різання.

Японська технологія гартування - багатоступеневий процес термообробки та зміцнення сталі для подальшого збільшення міцності леза і терміну служби ріжучої кромки.

Локальне гартування мікрохвильовими імпульсами забезпечує зубам пили підвищену стійкість до стирання і зберігає гостроту після тривалих та інтенсивних робіт.

 Надміцне покриття з фторопласту забезпечує краще ковзання і захищає полотно від корозії.

 Чергування зубів - 4 довгих і 4 коротких - забезпечує високу швидкість роботи при менших зусиллях.

 Потовщене лезо забезпечує кращий контроль полотна без втрати необхідної гнучкості та маневреності.

Ваш відгук про: Складна ручна пила, фторопластове покриття, TAJIMA ALUMINIST, ALOR300, лезо 300мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
 • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх