TAJIMA

Фільтр
від: до:

(152) TAJIMA

(152) Японія

(54) вимірювальний інструмент

(30) ножі, леза

(22) ручні пили

(8) пістолети для герметиків

(7) скребки промислові

(4) ножиці

(3) інструмент для гіпсокартону

(24) змінні полотна

(133) Без спеціальних пропозицій

(13) Хіт продажу

(6) Товар тижня

Всього: 152

TAJIMA. Інструмент Tajimal (таджима). Купити Tajima, офіційний дилер в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, (098) 158-80-88. ✈ швидка доставка по всій Україні, оплата при отриманні!

TAJIMA один з небагатьох брендів який ставить якість як найвищий пріоритет при виробництві своєї продукції. ретельно добрані марки сталі для ручних пил, ножів та сегментних лез. Ідеальна ергономіка та відмінний дизайн надаються кожному інструменту.

Основні типи продукції:

  • рулетки вимірювальні, лінійки , далекоміри
  • сегментні ножі та леза до них
  • пістолети-витискачі герметиків та силіконів
  • ножовкі для деревини складні, та японські ножовки
  • шнурки розміточні
  • скребки та шпателі промислові
  • інструменти для роботи з ГКЛ.

Про TAJIMA 1909 року почалась історія однієї з найстарших японських фірм виробників інструменту – Tajima Industry Со., що пізніше перетворилась в TAJIMA TOOL CORPORATION.  Правильна стратегія, перш за все, курс на якість та інновації, а також японська старанність, почали приносити заслужене визнання.

Вже в 1932 TAJIMA створили рулетку для вимірювання що змотується, станом на сьогодні в модельному ряді TAJIMA більше 20 типів рулеток. Фахівці TAJIMA ретельно вивчають побажання та відгуки безпосередніх користувачів свого інструменту, саме тому більшість продуктів вважаються еталонними в своєму класі, або й взагалі не мають аналогів.

Завдяки ретельному вивченню своїх продуктів на будмайданчиках з’явились сегментні ножі відомі фірмовим носиком-викруткою та надміцною шахтою з інструментальної гартованої сталі, серія потужних витискачів герметиків, фірмові шнурки для розмітки з автоматичним змотуванням та ще кілька сотень продуктів класу PREMIUM.

Одним з ключових напрямків діяльності фірми є виробництво фірмових пил по дереву, які виготовляються з найкращої японської сталі та оснащені патентованим японським зубом JAPAN PULL. Навіть звичайне лезо для сегметного ножа TAJIMA виготовляє не як одноразову річ, а як справжній ніж з високоякісної сталі, та методом багаторазового гартування наділяє його надзвичайною гостротою та стійкістю. На сьогодні продукція TAJIMA виготовляється на шести заводах, чотири з яких знаходяться на території Японії, і користується попитом на всіх континентах.

наверх