Шнур для розмітки 25м TAJIMA, Jam Free CR301JF

Код: 1002606 | Артикул: CR301JF Статус: В наявності
Model: CR301JF
TAJIMA
892 грн.
0
0

Tajima Jam Free - інструмент найвищої якості для нанесення розмітки на поверхнях з будь-якого матеріалу. Надміцний корпус з напівпрозорого армованого ABS-пластику.ьУдаропоглинаючі еластомерні накладки. Високоякісний механізм для надзвичайно довгого терміну експлуатації. Надміцні та зносостійкі барабан, шестерні і планетарний редуктор. Механізм TOUGH FIVE GEAR DRIVE для блискавично швидкого змотування. Фіксатор вежеля від випадкового розмотування шнурка. Довжина шнурка 25 м, товщина - 1.0 мм.

Шнур для розмітки Tajima призначений для відбивки прямих ліній на поверхнях з будь-якого матеріалу. Даний інструмент займає дуже важливе і актуальне місце при нанесенні розмітки в багатьох монтажних, будівельних, ремонтних, слюсарних, покрівельних та інших видах робіт, у яких розмітка являється невід'ємною частиною усього робочого процесу. Компанія Tajima, як завжди, суттєво вирізняється своїми шнурками для розмітки на фоні всіх інших відбивок, представлених на світовому ринку. Значно глибший підхід, використання багатовікового технічного досвіду, велика увага до деталей і впровадження іноваційних технологій дозволили інженерам створити інструмент, що відповідатиме найвищим вимогам та найважчим умовам експлуатації на будівельних майданчиках. Кожна модель виготовлена з найкращих матеріалів та забезпечена відмінним функціоналом.

Модель Jam Free представляє собою корпус з напівпрозорого армованого ABS-пластику, який додатково по контуру вкритий ударопоглинаючими еластомерними накладками. Всередині розташовано надійний зносостійкий барабан, високоякісні шестерні та планетарний редуктор, призначений для надзвичайно довгого терміну експлуатації. У відбивці реалізовано механізм TOUGH FIVE GEAR DRIVE, який забезпечує передачу швидкості змотування у відношенні 5 : 1. Інструмент обладнаний фіксатором важеля від випадкового розмотування шнурка. Також особливої уваги заслуговує отвір для заправки відбивки сухою фарбою та ковпачок. Отвір, через який інструмент заправляється порошком має великий розмір для забезпечення більш комфортного і швидкого заповнення. Завдяки гумовому ущільнювачу ковпачок завжди надійно встановлюється на корпус та захищає від постійного забруднення інструмента, користувача та робочої поверхні фарбою, що мимовільно сиплеться з корпуса під час використання. Отвір, через який протягується шнурок, представляє собою латунну втулку, яка вмонтована в пластиковий ковпачок. Така втулка дозволяє зберігати правильний розмір та геометрію отвору напротязі тривалого використання, а також не дає висипатись надлишковій кількості фарби при витягуванні шнурка. Окремо варто розглянути шнур та зачіп. Tajima єдиний виробник, який використовує не кручені, а плетені шнурки з неопренового волокна, комплектує ними усі свої відбивки та дає можливість придбати їх окремо, як запчастину. Фірмові шнурки Tajima надзвичайно зносостійкі, не розтягуються навіть при тривалому використанні та завжди залишають пряму, стабільну і дуже чітку лінію. На кінці шнурка прикріплений зачіп, який у свою чергу розширяє можливості фіксації та додає зручності в роботі. Він має великий розмір для кращого захвату і можливості працювати в рукавицях, а в середині нього зроблено отвір для кріплення за цвях чи саморіз.

 • Tajima Jam Free - інструмент найвищої якості для нанесення розмітки на поверхнях з будь-якого матеріалу.
 • Надміцний корпус з напівпрозорого армованого ABS-пластику.
 • Ударопоглинаючі еластомерні накладки.
 • Високоякісний механізм для надзвичайно довгого терміну експлуатації.
 • Надміцні та зносостійкі барабан, шестерні і планетарний редуктор.
 • Механізм TOUGH FIVE GEAR DRIVE для блискавично швидкого змотування.
 • Фіксатор вежеля від випадкового розмотування шнурка.
 • Великий отвір для заправки інструмента сухою фарбою.
 • Гумове кільце навколо отвору для щільної фіксації ковпачка на корпусі.
 • Латунна втулка для захисту ковпачка від швидкого зносу через тертя шнурка.
 • Високоякісний та зносостійкий плетений шнур з неопренового волокна: не розтягується, забезпечує пряму, стабільну і дуже чітку лінію.
 • Довжина шнурка 25 м, товщина - 1.0 мм.
 • Великий зачіп з широким захватом та отвором для кріплення за цвях чи саморіз.
 • Зручно працювати у рукавицях.

 Система TOUGH FIVE GEAR DRIVE забезпечує п'ятикратне збільшення швидкості змотування шнурка у порівняння зі стандартними відбивками.

Фірмовий плетений шнур Tajima товщиною 1.0 мм; має дуже високі показники міцності та зносостійкості; виготовлений з неопренового волокна; не розтягується навіть при тривалому використанні та завжди залишає пряму, стабільну і дуже чітку лінію.

Ваш відгук про: Шнур для розмітки 25м TAJIMA, Jam Free CR301JF
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
 • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх