Шнур для розмітки 30м TAJIMA, CHALK-RITE DURA, CR401S

Код: 1002608 | Артикул: CR401S Статус: Під замовлення
 
TAJIMA
1 240 грн.
0
0

Система FAST WIND SYSTEM забезпечує семикратне збільшення швидкості змотування шнурка у порівняння зі стандартними відбивками. Фірмовий плетений шнур Tajima товщиною 1.0 мм. Tajima Dura - модель з найкращими показниками швидкості, якості та функціональності. Надміцний ударостійкий корпус з авіаційного алюмінію. Ребриста еластомерна вставка по контуру інструмента. Високоякісний механізм для надзвичайно довгого терміну експлуатації.

Шнур для розмітки Tajima призначений для відбивки прямих ліній на поверхнях з будь-якого матеріалу. Даний інструмент займає дуже важливе і актуальне місце при нанесенні розмітки в багатьох монтажних, будівельних, ремонтних, слюсарних, покрівельних та інших видах робіт, у яких розмітка являється невід'ємною частиною усього робочого процесу. Компанія Tajima, як завжди, суттєво вирізняється своїми шнурками для розмітки на фоні всіх інших відбивок, представлених на світовому ринку. Значно глибший підхід, використання багатовікового технічного досвіду, велика увага до деталей і впровадження іноваційних технологій дозволили інженерам створити інструмент, що відповідатиме найвищим вимогам та найважчим умовам експлуатації на будівельних майданчиках. Кожна модель виготовлена з найкращих матеріалів та забезпечена відмінним функціоналом.

TAJIMA DURA - це найновіша розробка компанії. Головними особливостями даної моделі є: покращений ударостійкий корпус з авіаційного алюмінію, збільшена швидкість змотування шнурка, подовжений важіль, функція автоскидання та схований в корпус інструмент для заміни шнурка. Всередині відбивки розташовано надійний зносостійкий барабан, високоякісні шестерні та планетарний редуктор, призначений для надзвичайно довгого терміну експлуатації. У відбивці реалізовано механізм FAST WIND SYSTEM, який забезпечує передачу швидкості змотування у відношенні 7 : 1. Інструмент обладнаний фіксатором важеля від випадкового розмотування шнурка. Також особливої уваги заслуговує отвір для заправки відбивки сухою фарбою та ковпачок. Отвір, через який інструмент заправляється порошком має великий розмір для забезпечення більш комфортного і швидкого заповнення. Завдяки гумовому ущільнювачу ковпачок завжди надійно встановлюється на корпус та захищає від забруднення інструмента, користувача та робочої поверхні фарбою. Отвір, через який протягується шнурок, представляє собою латунну втулку, яка вмонтована в пластиковий ковпачок. Така втулка дозволяє зберігати правильний розмір та геометрію отвору напротязі тривалого використання. Окремо варто розглянути шнур та зачіп. Tajima єдиний виробник, який використовує не кручені, а плетені шнурки з неопренового волокна, комплектує ними усі свої відбивки та дає можливість придбати їх окремо, як запчастину. Фірмові шнурки Tajima надзвичайно зносостійкі, не розтягуються навіть при тривалому використанні та завжди залишають пряму, стабільну і дуже чітку лінію. На кінці шнурка прикріплений зачіп, який у свою чергу розширяє можливості фіксації та додає зручності в роботі. Він має великий розмір для кращого захвату, а в середині нього зроблено отвір для кріплення за цвях чи саморіз.

 • Tajima Dura - модель з найкращими показниками швидкості, якості та функціональності.
 • Надміцний ударостійкий корпус з авіаційного алюмінію.
 • Ребриста еластомерна вставка по контуру інструмента.
 • Високоякісний механізм для надзвичайно довгого терміну експлуатації.
 • Надміцні та зносостійкі барабан, шестерні і планетарний редуктор.
 • Механізм FAST WIND SYSTEM для блискавично швидкого змотування.
 • Функція автоскидання для легкого та зручного витягування шнурка.
 • Подовжений важіль для комфортної роботи.
 • Фіксатор важеля від випадкового розмотування шнурка.
 • Великий отвір для заправки інструмента сухою фарбою.
 • Гумове кільце навколо отвору для щільної фіксації ковпачка на корпусі.
 • Латунна втулка для захисту ковпачка від швидкого зносу через тертя шнурка.
 • Високоякісний та зносостійкий плетений шнур з неопренового волокна: не розтягується, забезпечує пряму, стабільну і дуже чітку лінію.
 • Довжина шнурка 30 м, товщина - 1.0 мм.
 • Великий зачіп з широким захватом та отвором для кріплення за цвях чи саморіз.
 • Фіксація зачепу на корпусі.
 • Зручно працювати у рукавицях.
 • Спеціальний інструмент для заміни шнурка.

 Система FAST WIND SYSTEM забезпечує семикратне збільшення швидкості змотування шнурка у порівняння зі стандартними відбивками.

Фірмовий плетений шнур Tajima товщиною 1.0 мм; має дуже високі показники міцності та зносостійкості; виготовлений з неопренового волокна; не розтягується навіть при тривалому використанні та завжди залишає пряму, стабільну і дуже чітку лінію.

Ваш відгук про: Шнур для розмітки 30м TAJIMA, CHALK-RITE DURA, CR401S
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
 • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх