Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY Super 12

Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY Super 12

Пістолет для герметиків TAJIMA CONVOY Super 12

NULL | 30.07.2021 450

Компанія Tajima надзвичайно серйозно підійшла до виготовлення пістолетів для герметиків - у паспорті до кожної моделі вказано максимальний клас в'язкості суміші, з якою рекомендується працювати даним інструментом. Пістолет TAJIMA CONVOY Super 12 відзначається максимально посиленим корпусом та зміцненою конструкцією. Рама, куди поміщається картридж, виготовлена зі штампованої сталі, а механізм і ручка - з надміцного кованого алюмінію високої якості. Ручка має ергономічну форму та вкрита еластомерною надладкою, яка зменшує надавлювання на долоню, захищає руки від мозолів та забезпечує більш комфортну та приємну роботу під час тривалого використання. Також в інструменті реалізовано сучасні технології, такі як: Auto Flow Stop System, Twin Thrust System і 360 Rotating Handle. Додатково кожен пістолет оснащений стержнем для прочистки носиків від герметика. 

Cистема Auto Flow Stop - автоматична зупинка подачі герметика. Дана система захищає від мимовільного витікання суміші та знімає тиск у картриджі.

Cистема Twin Thrust - Tajima використовує дві пластини клапана, а не одну, як у стандартних герметиків, завдяки чому появляються 4 опорні точки контакту, які у свою чергу суттєво збільшують зусилля предачі на поршень та зменшують зношування штоку. Дана система дозволяє з легкістю працювати з більш в'язкими матеріалами, забезпечує надзвичайно високий ресурс інструменту як у професійному, так і в промисловому режимах роботи.

Rotating Handle - ручка та рама з картриджем вільно повертаються одне відносно іншого на 360° для маневрування та комфортної роботи в обмеженому просторі.

Інші статті розділу
«інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх