Рулетка будівельна TAJIMA Z-Lock

Рулетка будівельна TAJIMA Z-Lock

Рулетка будівельна TAJIMA Z-Lock

NULL | 29.07.2021 422

Серія рулеток TAJIMA Z-LOCK - це класичний ударостійкий вимірювальний інструмент, призначений для найважчих умов експлуатації на будівельному майданчику. Рулетка оснащена міцним металевим сердечником, до якого жорстко закріплена пружина, що представляє собою надійний механізм витягування та змотування стрічки.

Корпус інструменту виготовлений із потовщеного армованого пластику та має накладки зі спеціального ударопоглинаючого еластомеру. Рулетка обладнана класичним фіксатором та кнопкою швидкого утримання. Таким інструментом однаково зручно працювати як у рукавицях, так і без них. Вимірювальна стрічка в рулетках завжди без труднощів витягується на всю заявлену довжину, та ще й з невеликим запасом, який зберігає пружинний механізм від випадкової поломки.

Стрічка у рулетках Z-LOCK має збільшену товщину та жорсткість, виконана із якісної еластичної сталі, яка багаторазово покрита фарбою. Вся шкала розмітки надзвичайно чітка та читабельна, а також нанесена з обох сторін для більш зручного використання. Ззовні стрічка покрита матовим нейлоновим шаром з антибліковим ефектом, що забезпечує найкращі показники зносостійкості та чудову видимість при зчитуванні вимірювань. Металевий захват на кінці стрічки закріплений 4-ма заклепками з асиметричним розташуванням - такий спосіб фіксації дає найбільшу точність при вимірюваннях та зберігає саму стрічку від пошкоджень і руйнувань у місцях з'єднання. Додатково рулетки оснащені сталевою скобою для кріплення на пояс чи кишеню та міцним ремінцем для підвішування на зап'ястя під час роботи.

Вимірювальна стрічка зі збільшеною товщиною та жорсткістю, в порівнянні зі стандартними. Розмітка нанесена з обох сторін стрічки для більш зручного зчитування показників у важкодоступних місцях. Сталева скоба з пружинної сталі для кріплення на пояс чи сумку. Міцний ремінець для підвішування на зап'ястя під час роботи або для зберігання на гачку чи цвясі.

Інші статті розділу
«інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх