Шнур для розмітки TAJIMA, Jam Free

Шнур для розмітки TAJIMA, Jam Free

Шнур для розмітки TAJIMA, Jam Free

NULL | 30.07.2021 433

Шнур для розмітки Tajima призначений для відбивки прямих ліній на поверхнях з будь-якого матеріалу. Даний інструмент займає дуже важливе і актуальне місце при нанесенні розмітки в багатьох монтажних, будівельних, ремонтних, слюсарних, покрівельних та інших видах робіт, у яких розмітка являється невід'ємною частиною усього робочого процесу.

Компанія Tajima, як завжди, суттєво вирізняється своїми шнурками для розмітки на фоні всіх інших відбивок, представлених на світовому ринку. Значно глибший підхід, використання багатовікового технічного досвіду, велика увага до деталей і впровадження іноваційних технологій дозволили інженерам створити інструмент, що відповідатиме найвищим вимогам та найважчим умовам експлуатації на будівельних майданчиках. Кожна модель виготовлена з найкращих матеріалів та забезпечена відмінним функціоналом.

Модель Jam Free представляє собою корпус з напівпрозорого армованого ABS-пластику, який додатково по контуру вкритий ударопоглинаючими еластомерними накладками. Всередині розташовано надійний зносостійкий барабан, високоякісні шестерні та планетарний редуктор, призначений для надзвичайно довгого терміну експлуатації. У відбивці реалізовано механізм TOUGH FIVE GEAR DRIVE, який забезпечує передачу швидкості змотування у відношенні 5 : 1. Інструмент обладнаний фіксатором важеля від випадкового розмотування шнурка. Також особливої уваги заслуговує отвір для заправки відбивки сухою фарбою та ковпачок. Отвір, через який інструмент заправляється порошком має великий розмір для забезпечення більш комфортного і швидкого заповнення.

Завдяки гумовому ущільнювачу ковпачок завжди надійно встановлюється на корпус та захищає від постійного забруднення інструмента, користувача та робочої поверхні фарбою, що мимовільно сиплеться з корпуса під час використання. Отвір, через який протягується шнурок, представляє собою латунну втулку, яка вмонтована в пластиковий ковпачок. Така втулка дозволяє зберігати правильний розмір та геометрію отвору напротязі тривалого використання, а також не дає висипатись надлишковій кількості фарби при витягуванні шнурка. Окремо варто розглянути шнур та зачіп. Tajima єдиний виробник, який використовує не кручені, а плетені шнурки з неопренового волокна, комплектує ними усі свої відбивки та дає можливість придбати їх окремо, як запчастину. Фірмові шнурки Tajima надзвичайно зносостійкі, не розтягуються навіть при тривалому використанні та завжди залишають пряму, стабільну і дуже чітку лінію. На кінці шнурка прикріплений зачіп, який у свою чергу розширяє можливості фіксації та додає зручності в роботі. Він має великий розмір для кращого захвату і можливості працювати в рукавицях, а в середині нього зроблено отвір для кріплення за цвях чи саморіз.

Інші статті розділу
«інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх